26
okt

Sklo od Najlepších

AGC Glass Europe so sídlom v belgickom Louvain-la-Neuve vyrába, zpracovává a uvádza na trh ploché sklo pre stavebný sektor (exteriérové a interiérové aplikacie), automobilový priemysel (originálne aj náhradné skla) a rôzne priemyselné odvetvia (doprava, solárny segment a špičkové technologie).

Organizácia skupiny, ale aj vývoj, výroba a ponuka čo najrozsiahlejšej škály výrobkov a služieb na trhu, sa riadi našimi zákazníkmi. Naše prianie býť nablízku zákazníkom vyjadrujeme rozvojom rozsiahlého priemyselného zázemia v celej Europe, ako aj budováním celosvetovej distribučnej siete.

Inovácie ako zásadna sila

Naše stredisko Technovation Center je zdrojom znalostí a skúseností AGC. Vyvíja nové výrobky a procesy, které poslúžia ľudom aj planéte.

Pozitivní dopad na životní prostředí

Našim cieľom je byť v prednej línii pri vývoji nových produktov, ktoré budú mať po celú dobu životnosti lepšiu environmentálnu výkonnosť. Druhým cieľom je, aby sme pri výrobě týchto produktov používali technológie, ktoré budú najvhodňejšie z ekologického hľadiska, a minimalizovali tak dopad na životné prostredie.