• Tel. č. : 0918 533 550
  • Email : info@ripremium.sk
  • Otváracie hodiny : 09:00-17:00

O nás

Zaručená kvalita od spoľahlivých dodávateľov


Všetky naše výrobky majú pôvod v moravskom mestečku Příbor. Vlastníme CNC multifunkčné obrábacie centrum UNILINE 3200 určené k opracovaniu priamych drevených prvkov pre výrobu eurookien a dverí.

Ako jediný výrobca otvorových výplní v Českej republike používame lakovacieho robota a riadené schnutie náterových vrstiev. Týmto vieme zaručiť presný a rovnomerný náter farieb a laku. Sme majitelia certifikátu systému managementu kvality ISO 9001, naše výrobky nesú európsku značku zhody CE opatrenia o vlastnostiach a zároveň sme držitelia certifikátu „Zaručene česká okna“. Hybridné okná sú našim vynálezom a sú chránené priemyselným vzorom. Parametre našich výrobkov sú pravidelne overované akreditovanými skúšobnými laboratóriami.

RI premium vznikla ako regionálna značka, špecializujúca sa na výplne stavebných otvorov z prírodných materiálov a hliníkových profilov, dlhoročného slovenského predajcu okien RIPLAST s. r. o., ktorý pôsobí ako zástupca firmy RI OKNA a. s., na slovensku už viac ako 10 rokov. U nás, máte zaručený pôvod okien, maximálnu odbornú spôsobilosť personálu, montáž od našich vlastných skúsených a pravidelne školených montážnikov a ako jeden z mála predajcov drevených a drevohliníkových okien si môžete vyskúšať naše produkty v novom modernom showroome v Martine.

NAŠI DODÁVATELIA A PARTNERI